fc group gayrimenkul’den
bölge bilgileri
ilçe : bodrum
mahalle : turgutreis
şehir merkezine uzaklık: 950 m.
toplu taşımalara uzaklık: 250 m.
marketlere ihtiyaç yerlerine uzaklık: 250 m.
denize uzaklık: 780 m.
konut bilgileri
180 derece, lebi derya deniz manzaralı,
geniş ve büyük üç ayrı balkonlu,
modern ve keyifli eşyalı , ayrı mutfak bölümlü,
nezih ve ferah, 3+1, kiralık üst kat dairesi
evcil hayvanı olmayan, 15 yaş ve üzeri çocuklu aile tercih edilmektedir.
brüt kullanım alanı : 220 m2
kapalı net kullanım alanı: 115 m2
ön balkon kullanım alanı: 65 m2
arka ve yan balkon kullanım alanı: 25 m2
tavan yüksekliği:2.50 m.
bina yaşı: 15 ve üzeri
odalar ve özellikleri
mutfak : 10, 9 m2
mutfak tezgahı: granit
mutfak dolapları: akrilik,
mutfak dolap kasa :mdf
mutfak evye: çiftli çelik krom
ankastre set : davlumbaz, firin ve ocak - frankıe
buzdolabı: frankıe büyük boy
bulaşık makinesi : frankıe
salon: 34, 6 m2
1 no’lu yatak odası : 18, 7 m2
2 no’lu yatak odası : 16, 5 m2
3 no’lu yatak odası : 10, 9 m2
banyo wc 1 : 4, 2 m2,
duşakabin : oval köşe, buzlu aralıklı temper camlı
klozet vitrifiye: ankastre gömme
lavabo : hilton
tüm banyo ekipmanı , geberit markalı
banyo wc 2 : 3, 7 m2, ,
duşakabin : oval köşe, buzlu aralıklı temper camlı
klozet vitrifiye: ankastre gömme
lavabo : hilton
tüm banyo ekipmanı , geberit markalı
iç özellikler
iç boya ve duvarlar: saten alçı ve saten boya
oda kapıları: amerikan
zeminler : seramik
radyatörlü ısıtma sistemi
depo ve kiler : var
ses şiddeti:
iç mekan ön: 24 desibel,
iç mekan arka: 21 desibel,
balkon :32 desibel
dış özellikler
ön balkon, dört ayrı bölümlü : 65 m2 ,
güney balkonu : 9 m2,
arka doğu bahçe balkonu: 16 m2
dış yapı : mantolama , grenli boya
yapı tipi : betonarme,
kullanma suyu: şebeke ve artezyen kuyu suyu
su deposu :5 tonluk, ortak
kullanma suyu ısıtma: güneş enerjisi
balkon kapısı : pvc doğrama, kayar sineklik
dış kapı: çelik,
pencereler ve sineklik: pvc doğrama , sabit
tüm camlarda elektrikli panjur sistemi
fiyat bilgileri
aylık kira tutarı : 80.000 tl.
altı aylık ve yıllık peşin ödeme seçeneği ile
depozito :120.000 tl.
emlak hizmet bedeli: bir aylık kira bedeli + %20 kdv
tüm bilgiler fc group gayrimenkul güvencesi ile teyit edilmiştir
m2 bilgileri gerçek net yaşam alanını içeren metrekarelerdir.
uzman danışman ekiplerimiz tarafından %100 garanti ölçüm bilgileridir.
konum bilgileri tam olarak verilmiştir
taşınmaz ticareti yetki belge no: 4800673
mesleki yeterlilik belge no: yb020417uy0333-5002176
**ts.11816 1.1.1. maddesi gereği, zorunlu olan emlak taşınmaz gösterme sözleşmesi imzalanmadan yer gösterilmez.**
(taşınmaz gösterme belgesi nedir? : alım satımına veya kiralanmasına aracılık edilen taşınmazın, alıcı veya kiracıya fiziksel olarak veya elektronik ortamda gösterilme hizmeti karşılığında düzenlenen belgedir)
(ev satın alma ve kiralama söz konusu olmadığında herhangi bir maddi karşılık ve yaptırımı yoktur.)
Muğla Kiralık Daire | Bodrum Kiralık Daire | Bodrum Turgutreis Mah. Kiralık Daire
Devamını Gör >>